Išsipildymo akcija – pyragų šventė

Su vėju ir lietumi atkeliavo paskutinis rudenėlio mėnuo – lapkritis. Nupurtydamas paskutinius medžių lapus, palikdamas vis niūresnes dienas ir ilgesnius vakarus. Mes, Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės nariai su gera nuotaika ir gerais darbais surengėme Pyragų šventę. Joje dalyvavo daug bendruomenės ir gyvenvietės žmonių, svečias iš Šiaulių kalėjimo, darbuotojas Eugenijus Arlauskas. Ateidami į šventę atsinešėme savo gamybos pagamintą pyragą. Nuo jų buvo pilni stalai. Obuolių pyragų buvo net trys ir visi skirtingų skonių. Nuo saldaus iki rūgštaus. O kokie skanūs varškės, uogų pyragai, negali atsidžiaugti jų skoniu. Sausainukai ir grybukai taip pat puošė stalą. Šventės pasididžiavimas ir stalo puošmena buvo skruzdėlynas. Jo užteko visiems dalyviams. Neapseita ir be sveikuoliško – vegetariško pyrago. Jis tikrai skanus. Tiek daug paragavome saldumynų, kad apsalo širdis. Mūsų megaitės pasirūpino ir sotesniu, tirtesniu maistu. Sumuštiniai su ikrais, kumpeliais, lašiša, silka. Tikra atgaiva širdžiai. O kur dar lašinukai su raugintu agurkėliu.

Jau antri metai, kaip mūsų Bendruomenė dalyvauja Išsipildymo akcijoje, kartu su organizuojama ,,Pyragų švente“. Šiemet per šventę buvo paaukota 150 Eur. Tikimės, kad mūsų nedidelis įnašas padės sunkiems ligoniukams. Savo geru noru suteiksime vilties vaikučiams ir jų tėveliams.

Sveikite greičiau ir būkite laimingi.

Prisiragavę vaisių, atsigėrę arbatos, kavos, reikia ir pasilinksminti. Dainavome daug dainų, linksmų pasisakymų. Neapsėjo ir be anekdotų, skardaus juoko.

Taip greitai prabėgo laikas. Reikia atsisveikinti iki kito karto. Ne už kalnų ir Kalėdos, Nauji metai, susitiksime vėliai. Palinkėdami vieni kitiems sveikatos, geros nuotaikos išsiskirstėme į namus.

Iki kito susitikimo! Sėkmės!

Projekto ,,Rėkyva – mūsų namai“ vykdytoja Elena Vaičiulienė