Smagus vakaras su šaškių partija!

Kiekvieną pirmadienį 15 val. Rėkyvos bendruomenės patalpose ( Energetikų g. 6 ) renkasi entuziastai . Smagus laikas, geri žmonės ir šiek tiek azarto – ko daugiau reikia? Ateik pabandyk, gal ,,užkabins”! O jei nemoki – išmokysime.

Džiaugsmina Jagminaitė